• 03sep
          • ZAČIATOK ŠKOLSKÉHO ROKA 2023/2024

Milí rodičia 🙂

Dňa 4.9.2023 (pondelok) začína nový školský rok,

prevádzka materskej školy bude od 6:30 – 17:00 hod.

Posledný príchod je do 7:50 hod. Nakoľko sa o 8:00 hod. z prevádzkových a bezpečnostných dôvodov zatvára vchod do budovy.

Čo treba priniesť do MŠ :

– kópiu kartičky poistenca (v prípade zmeny)

– papučky

– pyžamko

– náhradné oblečenie

Všetky veci treba dieťaťu podpísať, aby nedošlo k zámene

podať vyhlásenie o bezinfekčnosti (nájdete na stránke Edupage v časti – žiadosti. Vyplňte online s dátumom 4.9.2023 - deň nástupu do MŠ)

Nezabudnite si úsmev a dobrú náladu.

Teší sa na Vás celý kolektív MŠ 🙂

• Nadpis